עברית  |  English  |  
במה תלוי פינוי דירה מוצלח?
אם יש לכם יותר מדי תכולה וחפצים מיותרים בדירה, זה הזמן להיפטר מחיים בדירה צפופה שקשה לתפקד בה באמצעות חברת פינוי דירה. זו לא בושה לבקש עזרה מחברת פינוי מקצועית, לכן חברות אלה קיימות. נכון שהרבה אנשים מתביישים בהזנחה של דירתם, אך בהרבה מקרים זה לא רק תלוי בהם. כולנו אנשים שעובדים המון שעות ביום על מנת לפרנס את עצמנו ואת המשפחה, וכאשר אנו מגיעים בשעות המאוחרות של הלילה עייפים, אין לנו בדיוק את הכוח והזמן לבצע פינוי של חפצים מיותרים. פינוי פסולת הוא השלב ההכרחי לאחר מיון החפצים. השלב השני הוא פינוי רהיטים, מדובר על ריהוט ישן ששוכב בחדרים או במחסן בחצר ואין לנו בדיוק מה לעשות בו, במיוחד כאשר עבר עליו הקלח והוא ישן ומרופט.

פינוי דירה הוא שירות חדש?

פעם לא היה קיים שירות של פינוי דירה, היו כל מיני חברות הובלה, נאלצנו להזמין מדביר או חברת ניקיון, או אפילו להבריק ולצחצח את הנכס בעצמנו. היום חברות הפינוי תפסו כבר תאוצה, ויש להן ביקוש רב. השירות הוא אינו זול ויכול לקחת זמן, אבל התוצאה כבר מדברת בעד עצמה. מי שיש לו רק ריהוט לפנות, יכול לבצע פינוי רהיטים ישנים בחינם באמצעות חברות פינוי שתהיינה מעוניינות ברהיטים שלכם. זכרו כי מדובר רק על פינוי רהיטים, ולא על שירותים נוספים כמו פינוי פסולת, ניקיון, צביעה ועוד.  לא כדאי לנסות לחסוך כסף ולבצע פינוי בעצמכם, הפינוי יעלה לכם ביוקר רב, גם במאמץ, בבריאות, ורוב הסיכויים כי תקבלו קנס מהעירייה על זריקת פסולת במקומות שאינם מורשים, קנסות אלה, הם גבוהים במיוחד. שירות יעיל ונוסף שתוכלו להיעזר בו הוא פינוי מחסנים ומקלטים. הרבה בניינים ואפילו בתים פרטיים ומפעלים, זקוקים לפינוי זה מדי כמה חודשים.

ירשתם דירה בתל אביב?

יש הרבה שיורשים דירות מקרובי משפחתם, אך נתקלים בבעיה כאשר הם מוצאים שהיא עמוסה בחפצים שאין להם בדיוק המושג מה עושים אתם. חברות הפינוי מבצעות גם פינוי עיזבון, ויש פשוט לחפש את הפינוי המתאים לכם באמצעות החברות השונות של פינוי דירה ותכולה.