עברית  |  English  |  
את צריכה לבחור שיש למטבח
אם הגיע הזמן שלך לעשות שיפוץ במטבח, אז אין ספק שכדאי לך גם לבחון מאוד מקרוב את המצב של השיש שלך, כי שיש שבור או שיש שאינו מספיק גדול, הוא שיש שמאוד לא נוח לעבוד איתו. שיש זו אבן נפלאה שמשתלבת נהדר בחלקים שונים של הבית, בין אם זה במטבח ובין אם זה באמבטיה, ואין ספק שהיא מוסיפה הרבה לאווירת היוקרה של הבית. מגיע גם לך לעבוד במטבח שנוח בו ונעים בו, ואם את כבר עושה בו שיפוצים רציניים, אז כדאי שתבדקי האם את רוצה לשלב בשיפוץ שיש למטבח שיחליף את השיש הישן שיש לך ושבו השתמשת בכל השנים האחרונות.
ככה תבחרי נכון את השיש
אחד מהדברים החשובים ביותר בבחירת שיש למטבח, עוד לפני שאת חושבת על הצבעים ועל הגודל, זה לבחור את החברה שאליה תיגשי כדי לקבל ממנה הצעת מחיר. זה נכון שהמחיר הוא חשוב ושאין לך סיבה לשלם מחיר גבוה מידי, אך מעבר לכך, את צריכה לדעת שהחברה היא גם מקצוענית. אם תשאלי אמן שצריך את עזרתו של עו"ד אשר מתעסק בתחום של זכויות יוצרים איך היא מתכוון לבחור את עו"ד שלו, הוא יגיד לך שהוא עושה השוואה בין עורכי דין רבים כדי למצוא את הטוב ביותר. זה גם מה שאת צריכה לעשות, כי אם תיקראי על כמה חברות ועל הרזומה שלהן, תוכלי לדעת מיהי החברה שהכי רצינית והכי מתאימה מבחינת השירות שהיא יכולה להעניק לך.
ללכת לראות שיש
עוד שלב חשוב מאוד בבחירת שיש למטבח, זה לראות את השיש במו עינייך. קיים הבדל משמעותי בין צפייה במחשב בכל מיני תמונות של שיש ובין לראות את השיש עצמו באולמות התצוגה, ואם את רוצה לבחור טוב, שווה לך לעשות את ההשקעה של ללכת לכל מיני אולמות תצוגה. אחרי שתראי כמה סוגים, גדלים וצבעים של שיש, תוכלי לבחור יותר בקלות את מה שיתאים למטבח שלך ואת מה שיהפוך את המטבח שלך לממלכה שלך אשר נעים לך להיות בה ולבשל בה.