עברית  |  English  |  
אתר שוק-e

הושק אתר שוק-e שחושף את המחירים הזולים ביותר


אתר השוואת מחירים  שמופעל על ידי חברת מ.ב.ס ומסתייע בשירותם של גולשים המכונים 'נאמני האתר' כדי להשוות עלויות של אלפי מוצרים במגוון תחומים

אחרי השקעה של למעלה משנה, הושק השבוע רשמית אתר שוק-e (www.shuke.co.il) שהינו אתר חברתי צרכני שמציג את המחירים הזולים ביותר בארץ במגוון סוגי פריטים. האתר עצמו מופעל על ידי חברת מ.ב.ס, ומסתייע בשירותם של גולשים המכונים "נאמני האתר". מטרת האתר היא כאמור לספק את המחירים הזולים ביותר בארץ, תוך מתן השוואה למחירים נוספים שמציעות רשתות וחנויות מתחרות.

האתר שוק-e עובד עם מנועי חיפוש רבים שמסייעים בהשוואת המחירים המיידית לגולשי האתר. עדכון המחירים בו מבוצע לרוב על ידי החנויות ונאמני הדיווח, והוא משקף בכל זמן נתון את מחירי המוצרים הרלוונטיים. בין הקטגוריות הבולטות באתר ניתן למצוא מוצרים בתחומי החשמל והאלקטרוניקה, המחשבים, מוצרים לילדים, צרכנות פיננסית, מוצרים לבית ולגן, ציוד משרדי, מוצרי ספורט, אביזרים לרכב, ועוד.

האתר מפולג על פי שני תחומים: חנויות אינטרנטיות וחנויות פיזיות, שהגולש יכול לגשת ולבדוק את המוצרים בפועל, ואף להתרשם. המיון נעשה על פי חלוקה איזורית וכולל חנויות מדן בצפון ועד אילת בדרום, כאשר ניתן לעשות בדיקה למוצר על פי המחיר הזול ביותר בארץ, המחיר הזול ביותר באיזור והמחיר הזול ביותר באינטרנט. "אתר שוק-e הוקם במטרה לספק לצרכן הישראלי את המחירים הזולים ביותר", מספר מייסד האתר, משה סגל. "בזמן שבו נמשכת המחאה על יוקר המחייה, באתר ניתן לקבל אומדן מהימן לגבי עלות של אלפי מוצרים ובכך לחסוך מאות שקלים".