עברית  |  English  |  
איך תבחרו שיש קיסר
לא בכל יום אנחנו מחליטים שאנחנו רוצים לשנות את איך שהבית שלנו נראה, ואם אתם נמצאים עכשיו בשלב שבו אתם רוצים לעשות שיפוצים, אז כדאי שתשקיעו הרבה מחשבה בחומרים שאותם אתם בוחרים. אם חלק מהשיפוצים שלכם בבית כוללים את חדרי האמבטיה ואת המטבח, אז אין ספק שהחומר שאותו כדאי לכם לשלב בחדרים אלו זה רק שיש קיסר. החומר הזה הוא חומר אשר מורכב מכמה חומרים שונים, בין אם זה קוורץ , פולימרים ופיגמנטים שונים, ויש כמה בחירות שתצטרכו לבצע אם תרצו להזמין את החומר הזה. האם תעדיפו אותו בגימור מאט או בגימור מבריק? האם אתם רוצים שהוא יכסה משטח גדול או קטן? על כל השאלות הללו תצטרכו לתת את הדעת כדי שתהיו מרוצים ממה שיתקינו לכם בבית.
המתקינים הכי טובים שיש
אם הייתם חולמים על לעשות צילום בוק של שניכם ביחד, בוודאי הייתם פונים לשם הגשמת החלום לצלם מקצועי שהסטודיו שלו נמצא במקום שנוח לכם להגיע אליו, וזה גם מה שכדאי לכם לעשות כדי לבחור את המתקינים של שיש הקיסר. אתם צריכים לבחור בחברה שיש לה לא מעט ניסיון בתחום הזה, שיכולה לתת לכם ייעוץ, שיכולה לתת לכם הצעת מחיר טובה, וכמו כן, כדאי מאוד שהחברה גם תעמוד בלוח הזמנים שעליו אתם סוגרים איתה. שיש קיסר כדאי מאוד להתקין בצורה מקצועית, כי רק אם הוא יותקן בצורה טובה אתם תוכלו להיות בטוחים הוא יחזיק מעמד למשך שנים ארוכות ביותר. 
ייעוץ מאנשי מקצוע
לבחור שיש קיסר זה לא דבר כל כך פשוט כמו שאולי נדמה לכם, כי לפעמים אפילו בחירת הצבע שלו היא מורכבת וקשה. איך תדעו האם מתאים לכם יותר צבע בהיר או צבע כהה? ואיך תדעו האם מתאים לכם יותר צבע שמרני או שאתם מעדיפים צבע צעקני? תוכלו לקבל מידע וייעוץ מהחברות הרציניות ביותר, כי בחברות הרציניות שמספקות שירותים שקשורים לתחום הזה הבינו מזמן שלעיתים הלקוחות רוצים וצריכים לקבל עזרה בקבלת ההחלטות, כי לבחור שיש הביתה זה עניין מורכב.