עברית  |  English  |  
איך לבחור פורץ דלתות?
לא משנה אילו נסיבות הביאו אדם מסוים להתקשר אל פורץ דלתות, אפשר להיות בטוחים שאין מדובר בסיטואציה נעימה וסביר מאד להניח שמדובר גם בלחץ זמן ועצבים מרוטים. הרי מתי יהיה צורך בפריצת הדלת של הבית? כאשר ננעלים מחוץ לבית עם המפתחות בפנים, או כאשר דלתות הרכב נעולות ואין מפתח נוסף מלבד זה שנעול בתוך המכונית. איש מקצוע העוסק בפריצות לדלתות, מנעולים או רכבים יוכל לתת מענה בדרך כלל גם בתחום של פריצה ופתיחה בטוחה של כספות.
אז איך בוחרים איש מקצוע שיהיה מומחה אמיתי או בעצם פורץ דלתות מוסמך ומומלץ? חשוב מאד לוודא שאין מדובר באדם שהחליט על דעת עצמו שהוא יכול לעסוק בתחום אלא שיש לו את כל הרישיונות והאישורים שהוא אכן מוסמך לעבוד בתחום. ברגע שמוודאים שכל האישורים קיימים אפשר לבדוק ולשאול את איש המקצוע אודות המלצות ולקוחות מרוצים שכבר מכירים אותו. האפשרות הכי טובה היא לברר בקרב מכרים, שכנים וחברים האם יש להם המלצות אודות איש מקצוע שעוסק בפריצות והם סומכים עליו ועל השירותים שהוא מציע.

על מה כדאי להקפיד כאשר בוחרים פורץ דלתות?

כאשר אין לחץ של זמן ואפשר לבחור ולהתלבט בין כמה אנשי מקצוע העוסקים בתחום של פריצת דלתות, כדאי בראש ובראשונה, כאמור, לוודא שמדובר בפורץ מוסמך ומורשה שיש עליו המלצות רבות ככל האפשר. בנוסף, ישנם לא מעט אנשי מקצוע אשר מתחזקים אתר אינטרנט ושם ניתן להתרשם ממגוון עבודות שהם ביצעו והתמחויות מיוחדות שיש להם (כמו למשל צילינדרים ייחודיים, כספות בגודל ייחודי ועוד). אין חשיבות לבחירה של איש מקצוע העובד בתור עצמאי או לכזה העובד כחלק מחברה.
השוני היחיד בין פורץ דלתות עצמאי העובד לבדו לבין אחד העובד דרך חברה או חנות הוא בדרגת הזמינות. אם מתקשרים אל פורץ והוא עונה שאינו פנוי או לא יכול לקבל את ההזמנה מסיבות שונות, יש צורך לחפש פורץ אחר. אם מתקשרים דרך חנות או חברה, המעסיקות כמה פורצים אפשר לפנות בקלות אל אחד אחר.