עברית  |  English  |  
איזה ייחוד מציגה אגנית חדשה
יש פריטים מסוימים שיכולים להיות מאוד ייחודים בכל חדר אמבטיה. בעבר היינו רואים כיצד מקום המקלחת היה בדרך כלל כזה שבו הושקעו מעט המרצפות או האריחים ונוצר מקום שאליו נקוו מי הרחצה. זאת על מנת שלא יהיה צריך לסחוב את המים מכל חלקי האמבטיה עם המגב אלא פשוט לראות כיצד המים מנוקזים בקלות.
 
היום מדובר באפשרות רצינית יותר שיכולה לאפשר לכל אחד להתרחץ בצורה נעימה ובטוחה. ברגע שמתקינים אגנית הרי שנוצר בידוד מושלם בין אזור הרחצה ובין שאר חלקי האמבטיה. פריט זה שיכול להיות מורם מספר סנטימטרים מעל פני הרצפה או שהוא יכול להיות מוגבה מעט, הופך את אזור הרחצה למושלם.
 
היכן ניתן להשיג אגניות
 
לא מעט ישראלים נהנים כיום ממקום נהדר לרחוץ בו מבלי לדאוג כלל מכך שהמים יתפשטו במהרה לשאר חלקי האמבטיה ויפגעו חלילה בפריטים חשובים אחרים כמו ארון האמבטיה וכד'. אלו שעדיין לא הצטיידו בפריט חשוב זה יכולים לראות כיצד יש לא מעט מקומות שמתמחים במכירת מוצרי אמבטיה והם מציעים איכות רבה.
 
החיפוש אחר אגנית איכותית יכול להיות קל מאוד אם מוצאים עסק או חברה שמתמחים בתחום זה בצורה רצינית. זאת מאחר ויש פריטים שחשוב לקבל עליהם הסברים מסוימים וחשוב מאוד שאנשי המכירות יתאימום בצורה מדויקת לצרכיהם של הלקוחות. במקרה זה מדובר על צרכים שקשורים לגודל חדר האמבטיה וכד'.
 
מהו טווח המחירים של פריט חשוב זה
 
בהתאם לאיכותו של כל פריט הנמכר בכל תחום שהוא, אפשר לראות עד כמה מנעד המחירים יכול להיות הגיוני. באופן די ברור הרי שאגניות פשוטות שיוצרו ברמת איכות בסיסית הן כאלה שתעלינה זול יחסית אך הן אולי גם יגיעו למצב שבו הן מתקלפות או שאינן מאפשרות רחצה בטוחה וקלה בכל רגע שדורכים עליהן.
 
אך אגנית איכותית שמיוצרת ברמת עמידות גבוהה ושמאפשרת התקנה מהירה ובטוחה מאוד, היא כזו שתעלה כמה מאות שקלים ותציג איכות אמיתית לאורך טווח זמן ארוך. רק כך אפשר להבין כי לא יהיה צורך להחליף אותה לאחר שנתיים שלוש ואז להצטרך התקנה מחודשת ולשלם תשלום כספי נוסף.