עברית  |  English  |  
אבן קיסר – סקירת מאפיינים
אנשים רבים המעוניינים לשפץ את המטבח שלהם או אפילו רק לרענן אותו באמצעות החלפת השיש נתקעים זמן לא מועט על השאלה: איזה חומר לבחור בשביל שיש למטבח או במילים אחרות, מהם המאפיינים של משטח העבודה האידאלי לשימוש של שיש למטבח. השוק מציע לנו כל כך הרבה אלטרנטיבות שונות וראויות שאין זה פלא כי אנו נוטים להתבלבל ולגמגם בסוגיה זו. בחרנו היום אבן אחת כדי להביא בפניכם על כל מאפייניה המוצלחים והמוצלחים פחות – שיש קיסר. המדקדקים אף יתקנו אותנו כבר בשלב הזה ואמרו כי אבן קיסר (החברה המייצרת את שיש קיסר) אינה משתמשת בשיש כלל וכי המוצר העיקרי שלה הוא למעשה סינתטי. זה כמובן נכון וזה גם סוד ההצלחה שלה. אם כן מהם המאפיינים של שיש קיסר ?
1.      קשיחות – אבן קיסר מייצרת את השיש שלה בעיקר על בסיס חומר חזק מאוד הקרוי קוורץ. חומר הנותן לשיש את אחד המאפיינים החשובים שלו – קשיחות. קשיחות זו היא מה שמלווה את השיש של אבן קיסר ומאפשר לו ללוות אתכם במשך שנים ארוכות של שירות ללא ירידה באיכות או במראה.
2.      גמישות – כאן לא מדובר על גמישות החומר כי אם גמישות בעיצוב החומר. כאשר חוצבים אבן טבעית מהאדמה אנו מוגבלים בצורה הטבעית של האבן על כל היבטיה – טקסטורה, צבע, צורה וכו'. אבן קיסר מייצרת את השיש שלה במפעל. מה שמקנה לה שליטה בהיבטים שונים של הייצור ונותן לה את היכולת להציע לצרכן מוצר סופי במבחר עשיר של גוונים ודפוסים כולל מספר דפוסים בתלת מימד המוסיף נופך מרשים לשיש.
3.      חלקות – רבים אינם מודעים לעובדה כי ישנם לא מעט משטחי עבודה המוצעים בשוק שאינם חלקים כלל וכלל. לדבר זה יש משמעות עצומה על היותו של משטח עבודה מתאים כשיש למטבח. שיש חלק באמת ידחה כתמים, יהיה קל יותר לניקוי ולא יאפשר הצטברות של חיידקים בנקבוביות שלו. לעומת זאת משטחים לא חלקים יספחו לתוכם חיידקים ואף עלולים לתת למים לחלחל פנימה ולהחליש את האבן.