עברית  |  English  |  
אבן ושיש עבור המטבח
 כיום אחת מן האופציות הטובות ביותר עבור משטחי עבודה למטבחים מזוהה עם אבן שיש קיסר. האזורים המוקצים למשטחי העבודה במטבח, הם אותם אזורים המיועדים עבור חיתוך של פירות וירקות, הנחה של סירים ומחבתות לוהטות, שפיכה של כל מיני נוזלים, הכנה של בצקים ומאפים ועוד מגוון עצום של פעולות אותן אנו מבצעים מדי יום ביומו על משטחי העבודה של המטבח. אין שום ספק שסוג ואיכות החומר משפיעים ישירות על איכות העבודה שלנו במטבח.

מהם היתרונות של אבן שיש קיסר?

באופן כללי, סוג ואופי העבודה שלנו בחללי המטבח חייבת להשפיע על סוג החומר הנבחר למשטח העבודה. באופן טבעי אנו נבקש את חומרי הגלם האיכותיים ביותר עבור משטחי העבודה במטבח במיוחד כאשר על הפרק מטבחים מודרניים, ועל כן אין זה מפתיע מדוע ההעדפה הברורה כיום של מרבית הציבור היא אבן שיש קיסר. מדובר באבן חזקה בעלת רמת עמידות גבוהה במיוחד שאיננה חשופה לפגיעות עקב תרחישים אפשריים במאפיינים את סביבת העבודה במטבח.מעבר להיבט הפונקציונאלי, שיש קיסר הינה אבן בעלת חזות מרשימה ויוקרתית מאד.

מדוע לבחור באבן קיסר למטבח?

אבן שיש קיסר הינה המילה האחרונה בעיצוב מטבחים, שכן משטחי העבודה במטבח מהווים חלק מרכזי מאד מהנוף של המטבח. בחירה באבן קיסר עבור משטחי המטבח הינה אופטימאלית מכיוון שאבן זו מצליחה לשמר על המראה הטבעי והמרשים שלה לטווח הארוך ומאפשרת סביבת עבודה נוחה ויעילה. שיש קיסר מגיעה במגוון רחב של טקסטורות בהתאם לארץ שבא יוצרה. המראה הייחודי של האבן עשוי להישמר לאורך עשרות שנים גם לאחר שימוש אינטנסיבי, כך שלא יהיה שום צורך להחליפה עקב בלאי או שחיקה.

כיצד להיערך לעבודות השיפוץ במטבח?

בבואכם לעצב מחדש את חלל המטבח על ידי התקנת משטחי עבודה מאבן שיש קיסר חשוב מאד להיערך בהתאם על מנת להבטיח תוצאות אופטימאליות עם סוף העבודה. במסגרת ההיערכות ישנו צורך ראשית לדאוג לפינויו של חלל המטבח, לשם כך מומלץ מאד להיעזר בשירותי חברות בענף של פינוי דירות שיסייעו לכם להכין את הקרקע בצורה האידיאלית והיסודית ביותר לקראת העיצוב המחודש של חלל המטבח.