עברית  |  English  |  
אביזרים לחדר האמבטיה שלנו
חדר האמבטיה שלנו הוא אחד החדרים החשובים בכל בית ובנוסף הוא אחד החדרים המבוקרים ביותר על ידי דרי הבית. הסיבה לכך היא ברורה והיא הצורך שלנו להיכנס לאמבטיה, לשטוף מעלינו את צרות היום ולהתחיל מחדש בהרגשה טובה ונקייה, וכידוע מרבית האנשים מתקלחים לפחות פעם אחת ביום. כאשר חדר האמבטיה שלנו, אינו מצליח לספק עבורנו את הצורך הזה, מומלץ לבדוק מה ניתן לעשות וכיצד כן להפוך את חדר האמבטיה, לממלא הצורך המתאים והמלא עבורנו. אחת הדרכים הטובות ביותר היא שיפוץ חדר האמבטיה, התקנת שיש חדש והוספת אביזרים שונים שישדרגו את החדר.

מרכיבי חדר האמבטיה

  • שיש – בכל בית יש שיש, לעיתים יהיה שיש רק בחדר המטבח ולעיתים יהיה שיש גם בחדר המטבח וגם בחדר האמבטיה. השימוש בשיש לחדר האמבטיה, באופן כמעט מיידי הופך אותה למרהיבה, יוקרתית ונעימה יותר. לשיש, יכולות מדהימות בכל הקשור באמבטיה והוא מומלץ ביותר, שכן הוא מסוגל לספוג את תנאי האקלים באמבטיה, את ההדים, המים וכל הקשור בהיותו מוצב בחדר אמבטיה. כיום, יש מגוון רחב של משטחי שיש לאמבטיה וכל אחד ואחת יכול למצוא את השיש המתאים ביותר עבורו, וזה שיגרום לו להרגיש יותר נעים בחדר האמבטיה. בנוסף, חשוב לדעת כי שיש ידוע כמחזיק שנים ולכן הצורך או החשש משיפוץ חוזר, פוחת באופן משמעותי.
  • מוצרי אמבטיה – אל חדר האמבטיה שלנו ניתן להוסיף אביזרים שונים, שישדרגו את כל החוויה. בין אביזרים ומוצרים אלו נמצא בין היתר את הבאים: מתלים שונים עבור מגבות או סבונים, ראשי אמבטיה חכמים ומעוצבים, סבוניות, סלי רשת, ידיות אחיזה (ליופי או בהתאם לצורך ונוחות), קולבים, מפזרי חום, פחים מיוחדים המותאמים לתנאי האקלים והלחות, מוצרים למניעת הצטברות אבנית, מראות, מתקנים עבור נייר טואלט וחומרי קריאה ועוד. הכירו את דרי הבית והבינו מה חשוב להם בחדר האמבטיה. זכרו, בעזרת מוצר אחד ניתן לשדרג את כל חדר האמבטיה ולהפוך את החוויה לנעימה וידידותית יותר.
לסיכום, חדר האמבטיה שלכם ראוי ויהיה החדר בו תרגישו הכי נעים והכי נקי. הקפדה על בחירת שיש נכון בשילוב התאמת מוצרי אמבטיה ואביזרים שונים, תשדרג כל חדר אמבטיה בקלות וביעילות. אנו ממליצים להתייעץ עם המומחים טרם רכישה ובחירה של כל מוצר או מרכיב של חדר האמבטיה – כך, תוכלו להיות רגועים כי בחרתם נכונה ואתם עומדים ליהנות מחדר האמבטיה שלכם שנים רבות.